Zasady sprzedaży

Prowadzimy sprzedaż hurtową jak również pod klienta indywidualnego

Zakupów  hurtowych mogą dokonywać jedynie firmy, które są weryfikowane na etapie uzgadniania warunków danego zamówienia.

Kupujący dokonując zakupów akceptuje stosowanie faktur elektronicznych przez Sprzedawcę. Dokonując zakupów jednocześnie Zamawiający akceptuje niniejsze postanowienia oraz punkty dotyczące realizacji zamówienia, prawo odstąpienia od umowy, skutki odstąpienia od umowy, gwarancji i procedur reklamacyjnych. Za zamówiony towar można zapłacić przelewem, po wcześniejszym uzgodnieniu warunków terminowo cenowych, przelewem z odroczonym terminem płatności – dostępny tylko dla stałych i zweryfikowanych partnerów handlowych. Może to być również przesyłka za pobraniem po wcześniejszym uzgodnieniu ze Sprzedającym. Wysyłka towaru następuje po wpłaceniu pełnej kwoty za towar oraz przesyłkę, chyba że strony ustaliły inaczej.

Zamówiony towar wysyłamy przesyłką kurierską (Paczka w RUCHu, Paczkomat, Inpost) . Można sobie wybrać innego operatora po wcześniejszym uzgodnieniu ze Sprzedającym lub inną formę dostawy.

Poniżej ceny przykładowe takich przesyłek:

OperatorCzas dostawyForma płatnościKoszt nettoKoszt brutto
Paczka w ruchudo 4 dni roboczychprzelew5,5 zł6,77 zł
Paczkomatdo 2 dni roboczychprzelew9,66 zł11,88 zł
Inpostdo 4 dni roboczychprzelew13,01 zł16,00 zł
Wyżej wypisane ceny są przykładowe i dotyczą najtańszej opcji wysyłki. W celu wyceny na indywidulaną potrzebę proszę o informację przed złożeniem zamówienia

Realizacja zamówienia

Sprzedawca jest zobowiązany do dostarczenia towaru bez wad.

Złożenie zamówienia jest tożsame z zawarciem umowy sprzedaży pomiędzy Kupującym a Sprzedawcą.

Termin realizacji zamówienia jest określony na etapie ustalania warunków zamówienia.

Zakupione towary są dostarczone taką metodą jaką wybrał Kupujący.

Towar jest dostarczany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, chyba że strony ustaliły inaczej.